Mąki specjalistyczne
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych Klientów, przygotowujemy mąki specjalistyczne, które dostosowane są do indywidualnych wymagań Odbiorców przemysłowych.
W zależności od produktu finalnego, wytwarzanego przez Klientów, oferujemy mąki z przeznaczeniem między innymi na: makaron, ciasta , wafle, krakersy, paluszki, biszkopty, wyroby garmażeryjne.

W zależności od wymagań Naszych Odbiorców, mąkę pakujemy w worki 25 lub 50 kg.
Mąkę także możemy dostarczyć na paletach bądź luzem transportem specjalistycznym.
Mąki piekarnicze
Mąki specjalistyczne
Mąki paczkowane

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,


Z dniem 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”). Z uwagi, iż na naszej stronie internetowej używamy plików cookies, służących do zbierania i przetwarzania danych osobowych oraz danych eksploatacyjnych w celu personalizowania udostępnianych treści i reklam oraz analizowania ruchu na naszych stronach, w trosce o Twoją prywatność zmieniliśmy naszą „Politykę prywatności”. Pełny zakres informacji na ten temat znajdziesz tym poniższym linkiem.

Zobacz więcej
Zatwierdź Politykę prywatności i przejdź do strony